TECHNIKA

Výčet techniky, kterou ke své práci používám. Na kvalitě zvuku záleží a proto s sebou vždy vozím moderní profesionální zvukový aparat  v podobě dvou aktivních reproboxů značky RCF, model Art 712-A mkIV (2x 700W) a jeden 15″ subwoofer o výkonu 1200W. Jejich čistý a vyvážený zvuk na vás dozajista zapůsobí :) Tyto dvoupásmové aktivní reproboxy s basovým reproduktorem o velikosti 12 palců nabízí čistou reprodukci, lineární odezvu a precizně nadefinované nižší frekvence v širokém vyzařovacím úhlu. Technologie FiRPHASE optimalizuje celkový stereo obraz, dynamiku a poskytuje transparentní zvuk. Zesilovač třídy D s DSP jednotkou má výkon (2x) 700 wattů. Zvuk z těchto reproboxů vás jednoduše dostane :)

K mixování hudby používám profesionální MIDI kontrolér DENON DJ MC4000 s integrovaným mixážním pultem. Tento kontroler má vynikající zpracování zvuku 24-bit/44.1kHz. Kvalita zvuku tohoto kontroleru výrazně převyšuje kvalitu zvuku CD playerů. DENON DJ MC4000 využívám ve spojení se softwarem Virtual DJ Professional licence bežícím na laptopu Macbook Pro.

S audio technikou standardně vozím také vlastní LED DJ pult Vonyx DB 3 PRO (100 x 60 x 95 cm), dvojí světelnou sestavu Chauvet GigBar 2, 4x Fractal Par LED reflektory 7x 12W, UV světla a mlhu pro zvýraznění skvělých efektů. K dispozici je vždy bezdrátový mikrofon značky Numark.