BLOG

Funky time! ▸ playlist

Funky, to jsou pozitivní vibrace. Rád ho hraju a rád ho i sám poslouchám a také jsem pro vás připravil hodinovou selekci těch největších funky hitů, které si můžete poslechnout na mém Spotify.

Nejoblíbenější svatební hra je novomanželský kvíz

Jednou z nejčastějších a zároveň i nějoblíbenějších svatebních her je novomanželský kvíz. Příprava hry je velmi snadná a zaručeně s ní pobavíte všechny svatebčany, protože ruku na srdce, kdo by se nechtěl dozvědět o novomanželích něco ze zákulisí jejich vztahu? :) V článku naleznete otázky ke stažení, které jsem připravoval pro svého skvělého kamaráda a také pár tipů, jak hru dobře zorganizovat.

Rap, jak ho mám rád ▸ playlist

Hodinová selekce mých oblíbených hip-hopových songů. Pokud na hip-hop na nějaké akci, kde hraji dojde, velmi pravděpodobně uslyšíte něco z těchto starých, nesmrtelných fláků :)

50 tipů na skladbu pro první tanec

Vybíráte skladbu pro váš první tanec a hledáte inspiraci? Sestavil jsem přehled 50ti zahraničních skladeb vhodných pro tuto výjmečnou příležitost. Třeba z něho vyberete tu vaší. Všechny skladby si můžete po rozkliknutí tohoto článku pohodlně poslechnout z mého Spotify playlistu. A pokud pro svůj první tanec hledáte českou píseň, tak i pro vás mám zde několik tipů.

Latino k poslechu i tanci ▸ playlist

Hodinový výběr mých oblíbených songů z moderní Latinské Ameriky. Pozitivní hudba plná energie, ze které sálá tropická atmosféra. Holky ji mají rádi a rádi na ni tančí :)

Jak vybrat hudbu na obřad?

Čas od času se mě snoubenci ptají, jakou hudbu je dobré zvolit na obřad. Na tuto otázku se mi ale vždy těžko odpovídá, jelikož je to velmi osobní a každý by si tu svou skladbu měl vybrat podle vlastních pocitů. Mám pro vás ale pár rad a doporučení, jak hudbu na obřad vybírat. 

Zvyky a tradice: Čepčení

V Čechách se na svatbě s čepením nepotkáte, za to na Moravě a na Slovensku je to významná tradice a vlastně i vrchol celé svatební noci. Rád bych vám tuto původně slováckou tradici trochu představil.

Inspirace: Svatební noviny

Čím dál častěji jsou na svatbách k vidění takzvané svatební noviny. Je to příjemné zabavení, zejména po obědě, nebo v době společného focení novomanželů, kdy se vaši hosté o vás mohou dozvědět nějaké ty zajímavosti. Svatební noviny si můžete objednat od různých dodavatelů, nebo ještě lépe si je vyrobit sami, nic složitého na tom totiž není a na internetu jsou ke stažení předpřipravené šablony. Pár tipů, co by svatební noviny měly obsahovat, naleznete v tomto článku.

Rhythm and blues, neboli R&B ▸ playlist

Sice to trvalo déle než u jiných hudebních žánrů, ale cestu jsme si k sobě nakonec našli a dnes se zájmem každý týden sleduji svůj release radar, zda v R&B nevyšlo něco horkého. Ze současných R&B umělců mě nejvíce zaujal The Weeknd. Další mé oblíbené skladby si můžete poslechnout v playlistu.

Rocková hodinka! ▸ playlist

Máte chuť na hodinku vytříbeného rocku? Pusťte si playlist o délce jedné hodiny, který obsahuje výběr skladeb od některých mých oblíbených interpretů jako jsou Queen, Bon Jovi, Midnight Oil, Van Halen, Europe, AC/DC, Rolling Stones, Red Hot Chilli Peppers, Guns N Roses a další.

Hudba na firemní akci

Vážení organizátoři firemních akcí a vánočních večírků, rád bych vám touto cestou nabídl hudební zábavu na firemní akci, nebo vánočním večírku. Nabízím službu na klíč, kde se o vše postarám od kvalitního ozvučení prostoru přes taneční osvětlení po vytříbenou hudební dramaturgií, na které se společně předem domluvíme. Jsem schopný zajistit hudební zábavu na menších večírcích v baru až po korporátní akce ve větších sálech. Neváhejte mě kontaktovat, abychom se domluvili na podrobnostech. 

Svatební hry – inspirace

Chcete-li svou svatbu spestřit nějakou hrou, v tomto článku se můžete inspirovat oblíbenými svatebními hrami. Tou nejčastější bývá novomanželský kvíz. V článku si můžete stáhnout připravené otázky.

Mapa svatebních míst

Mám rád mapy a proto jsem i jednu takovou vytvořil, spravuji a neustále aktualizuji. Na webové adrese www.svatebnimista.cz aktualne naleznete pres 400 ověřených míst z celé České republiky, kde je možné uspořádat svatbu. U každého místa je po rozkliknutí uvedena jeho přesná adresa, hvězdičkové hodnocení uživatelů a odkaz na webové stránky, kde se toho pak o daném místě dozvíte více.  www.svatebnimista.cz

Konzultace

Potřebujete-li v souvislosti s hudbou po dramaturgické či technické stránce s něčím poradit, nebo zkonzultovat cokoliv souvisejícího s hudbou na vaší svatbě, neváhejte mi napsat. Rád vaše dotazy z pohledu DJe zcela nezávazně zodpovím.