BLOG

Hudba na vánočním večírku

Vážení event manažeři a organizátoři firemních vánočních večírků, rád bych vám touto cestou nabídl hudební zábavu na vaší firemní akci, nebo vánočním večírku. Nabízím službu na klíč, kde se o vše postarám od kvalitní ozvučení  prostoru přes taneční osvětlení po vytříbenou hudební dramaturgií, na které se společně předem domluvíme. Rád se postarám o hudební zábavu na menších večírcích v baru až po korporátní akce ve velkých sálech. Neváhejte mě kontaktovat, abychom se domluvili na podrobnostech.

Hudba na svatební obřad

Často se mě snoubenci ptají, jakou hudbu na obřad nejčastěji volí mí klienti. Hudba na obřad je přitom velmi osobní a každý by si tu svou skladbu měl vybrat podle vlastních pocitů. Je však pár rad a doporučení, jak hudbu na obřad vybírat. Přečtěte si mé rady.

50 tipů pro první tanec

Vybíráte skladbu pro váš první tanec a hledáte inspiraci? Sestavil jsem přehled 50ti zahraničních skladeb vhodných pro tuto výjmečnou příležitost. Třeba z něho vyberete tu vaší. Všechny skladby si můžete po rozkliknutí tohoto článku pohodlně poslechnout z mého Spotify playlistu. A pokud pro svůj první tanec hledáte českou píseň, tak i pro vás mám několik tipů.

Svatební hry – inspirace

Chcete-li svou svatbu spestřit nějakou hrou, v tomto článku se můžete inspirovat oblíbenými svatebními hrami. Tou nejčastější bývá novomanželský kvíz. V článku si můžete stáhnout připravené otázky.

Krásná místa pro svatbu

Připravil jsem pro vás několik tipů na krásná místa pro uspořádání vaší svatby. Prozatím je většina míst z Prahy a středních čech, tedy oblasti kde působím. Podívejte se na přehled statků, penzionů, hotelů, zámků a usedlostí, které stojí za vaší pozornost.  Přehled vč. mapy zde.

Konzultace

Potřebujete-li v souvislosti s hudbou po dramaturgické či technické stránce s něčím poradit, nebo zkonzultovat cokoliv souvisejícího s hudbou na vaší svatbě, neváhejte mi napsat. Rád vaše dotazy z pohledu DJe zcela nezávazně zodpovím.